donderdag 04 juni 2020
2 minuten leestijd (338 woorden)
Aanbevolen 

Een eerste overzichtje van de nieuwe indelingen in de lagere klassen amateurvoetbal Zuid

Bondsbureau-KNVB_8

REDACTIE| Voor de echte clubmensen is het vandaag een spannende dag want de KNVB maakt de nieuwe indelingen bekend. Hieronder een klein overzichtje alvast. 


Eerste klasse C

Alverna, Best Vooruit, Brabantia, Erp, FC Eindhoven AV, HVCH, Leones, NEC, Nemelaer, Rhode, TOP, Unitas'30, Woezik, 't Zand

Eerste klasse D
BSV Limburgia, Chevremont, Deurne, Geldrop, Heeze, SSS'18, De Ster, Susteren, Venlosche Boys, Venray, Veritas, Wilhelmina'08, Wittenhorst, ZSV

Tweede klasse F
Beerse Boys, Braakhuizen, EFC, Hilvaria, Marvilde, Mierlo Hout, NWC, Oirschot Vooruit, RKVVO, Rood-Wit V, Someren, De Valk, Valkenswaard, Sparta'25

Derde klasse C
Baarlo, Blerick, FCV Venlo, HBSV, Helden, Sportclub Irene, IVO, Liessel, Melderslo, Merefeldia, MVC'19, RKSVO, Sparta'18, Ysselsteyn

Derde klasse D (Zuid 1)
Bladella, Budel, DBS, Gestel, Hapert, Hoogeloon, MMC Weert, PSV AV, Reusel Sport, RPC, SBC, Tivoli, Unitas'59, Wilhelmina Boys

Derde klasse D (Zuid 2)
Avanti'31, BMC, Boekel Sport, Den Dungen, Excellent, Handel, Helmondia, Margriet, Nijnsel, Nooit Gedacht, RKPVV, SCG'18, FC Schadewijk, Schijndel

Vierde klasse D
Audacia, Chaam, Gesta, GSBW, Jong Brabant, OVC'26, RKDSV, Riel, Reeshof, Spoordonkse Boys, Tuldania, Viola, WSJ, Were Di

Vierde klasse E
Bruheze, FC Cranendonck, DESM, DOSL, Grashoek, Laar, Lierop, Maarheeze, Neerkandia, FC ODA, ONDO, RKMSV, SJVV, SSE

Vierde klasse F (Zuid 1)
Avesteyn, Boskant, Boxtel, Elshout, Essche Boys, HHC'09, Nulandia, OSC'45, RKKSV, VCB, VOW, Vorstenbossche Boys, WEC, Wilhelmina

Vierde klasse F (Zuid 2)
ASV'33, Bavos, Brandevoort, ELI, EMK, HVV Helmond, Mulo, Mariahout, Mifano, Milheezer Boys, RKGSV, Rood-Wit'62, Stiphout Vooruit, Woenselse Boys

Vierde klasse G
Acht, Bergeijk, De Raven, De Weebosch, Dommelen, HMVV, Hulsel, Riethoven, SDO'39, Steensel, Vessem, Wodan, Waalre, ZSC

Vijfde klasse C
Altweerterheide, Crescentia, Eindse Boys, Heythuysen, Leveroy, MBC'13, Rios'31, RKAVC, RKSVV, Rood-Wit'67, SNA, Sportclub Leeuwen, St Joost, Walburgia

Vijfde klasse D (Zuid 1)
De Bocht'80, Casteren, DEES, Dosko'32, DVS, EDN'56, Knegselse Boys, LSV, Netersel, Pusphaira, SVSOS, Sterksel, Terlo, Tongelre

Vijfde klasse D (Zuid 2)
Belfeldia, Eghel, Kronenberg, Kwiek Venlo, Lottum, Olympia Boys, RKDSO, RKSVN, SPV, SVSH, SVVH, Sporting ST, VOS, VVV'03

Vijfde klasse E
Boerdonk, Elsendorp, Fiducia, Irene, Keldonk, MVC, Nederwetten, Nieuw Woensel, Odiliapeel, Ollandia, FC De Rakt, FC Uden, VCO, WHV


Incompleet Gemert walst in Odiliapeel over zwalken...
TMV OP ZOEK NAAR DE ZIEL, DEEL 10: Met allemaal zo...

Related Posts

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties gegeven. Wees de eerste die een reactie geeft
Gast
donderdag 04 juni 2020

Captcha afbeelding

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://tismarvoetbal.nl/

Hollandse Velden Banner

Colofon

Tismarvoetbal is een uitgave van Janus Media / SwipeSport

Redactie: Willy Rooyakkers (eindredactie), Kees van der Zandt

Medewerkers: Paul Brugmans (PFF), Gert-jan Kuipers (PFF)