dinsdag 15 oktober 2019
2 minuten leestijd (338 woorden)
Aanbevolen 

Een eerste overzichtje van de nieuwe indelingen in de lagere klassen amateurvoetbal Zuid

Bondsbureau-KNVB_8

REDACTIE| Voor de echte clubmensen is het vandaag een spannende dag want de KNVB maakt de nieuwe indelingen bekend. Hieronder een klein overzichtje alvast. 


Eerste klasse C

Alverna, Best Vooruit, Brabantia, Erp, FC Eindhoven AV, HVCH, Leones, NEC, Nemelaer, Rhode, TOP, Unitas'30, Woezik, 't Zand

Eerste klasse D
BSV Limburgia, Chevremont, Deurne, Geldrop, Heeze, SSS'18, De Ster, Susteren, Venlosche Boys, Venray, Veritas, Wilhelmina'08, Wittenhorst, ZSV

Tweede klasse F
Beerse Boys, Braakhuizen, EFC, Hilvaria, Marvilde, Mierlo Hout, NWC, Oirschot Vooruit, RKVVO, Rood-Wit V, Someren, De Valk, Valkenswaard, Sparta'25

Derde klasse C
Baarlo, Blerick, FCV Venlo, HBSV, Helden, Sportclub Irene, IVO, Liessel, Melderslo, Merefeldia, MVC'19, RKSVO, Sparta'18, Ysselsteyn

Derde klasse D (Zuid 1)
Bladella, Budel, DBS, Gestel, Hapert, Hoogeloon, MMC Weert, PSV AV, Reusel Sport, RPC, SBC, Tivoli, Unitas'59, Wilhelmina Boys

Derde klasse D (Zuid 2)
Avanti'31, BMC, Boekel Sport, Den Dungen, Excellent, Handel, Helmondia, Margriet, Nijnsel, Nooit Gedacht, RKPVV, SCG'18, FC Schadewijk, Schijndel

Vierde klasse D
Audacia, Chaam, Gesta, GSBW, Jong Brabant, OVC'26, RKDSV, Riel, Reeshof, Spoordonkse Boys, Tuldania, Viola, WSJ, Were Di

Vierde klasse E
Bruheze, FC Cranendonck, DESM, DOSL, Grashoek, Laar, Lierop, Maarheeze, Neerkandia, FC ODA, ONDO, RKMSV, SJVV, SSE

Vierde klasse F (Zuid 1)
Avesteyn, Boskant, Boxtel, Elshout, Essche Boys, HHC'09, Nulandia, OSC'45, RKKSV, VCB, VOW, Vorstenbossche Boys, WEC, Wilhelmina

Vierde klasse F (Zuid 2)
ASV'33, Bavos, Brandevoort, ELI, EMK, HVV Helmond, Mulo, Mariahout, Mifano, Milheezer Boys, RKGSV, Rood-Wit'62, Stiphout Vooruit, Woenselse Boys

Vierde klasse G
Acht, Bergeijk, De Raven, De Weebosch, Dommelen, HMVV, Hulsel, Riethoven, SDO'39, Steensel, Vessem, Wodan, Waalre, ZSC

Vijfde klasse C
Altweerterheide, Crescentia, Eindse Boys, Heythuysen, Leveroy, MBC'13, Rios'31, RKAVC, RKSVV, Rood-Wit'67, SNA, Sportclub Leeuwen, St Joost, Walburgia

Vijfde klasse D (Zuid 1)
De Bocht'80, Casteren, DEES, Dosko'32, DVS, EDN'56, Knegselse Boys, LSV, Netersel, Pusphaira, SVSOS, Sterksel, Terlo, Tongelre

Vijfde klasse D (Zuid 2)
Belfeldia, Eghel, Kronenberg, Kwiek Venlo, Lottum, Olympia Boys, RKDSO, RKSVN, SPV, SVSH, SVVH, Sporting ST, VOS, VVV'03

Vijfde klasse E
Boerdonk, Elsendorp, Fiducia, Irene, Keldonk, MVC, Nederwetten, Nieuw Woensel, Odiliapeel, Ollandia, FC De Rakt, FC Uden, VCO, WHV


Incompleet Gemert walst in Odiliapeel over zwalken...
TMV OP ZOEK NAAR DE ZIEL, DEEL 10: Met allemaal zo...

Related Posts

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties gegeven. Wees de eerste die een reactie geeft
Gast
dinsdag 15 oktober 2019

Captcha afbeelding

Hollandse Velden Banner