maandag 13 juli 2020
3 minuten leestijd (542 woorden)
Aanbevolen 

Mutaties clubs 073 gebied tot en met derde klasse

dugoutleeg

Hoofdklasse B

OJC Rosmalen nieuw: Kevin Magandu (Real Lunet), Remzo Peirira (OJC Rosmalen 2) , Yamari El Ahacharou (Oosterhout),Joris van Gerwen (geen club) , Joey Hellstern (Blauw Geel'38), Joris Janssen (De Treffers],Wessel Hyman (FC Den Bosch O19), Diego Meerveld (Achilles Veen}, Jean Claude van Aanholt (Blauw Geel), Jesse van der Putten [Jong NEC), Tom Beissel (Blauw Geel), Dennis Knuiman(SC Bemmel}, Rene Geerts (OSS20). Weg : Yorrit Kanters (Achilles'29), Marijn van Dinther (FC Engelen), Kay van den Boogaard (WNC), Melvin van Gestel (WNC), Jaouad Chraou (Unitas), Mitchell Bastiaansen (WSC), Serkan Ordy (Ruwaard), Guus Habraken (lager elftal), Ritchie van Ooijen (SCG18, )Kay Huijgens (Roda Boys), Joeri Theunisse (Bergem Sport) , Julien Clout (Groene Ster), Ilias Zaimi (Unitas), Franck Nzogning (SV TOP).

Eerste klasse C

Nemelaer nieuw : Kevi van Kempen (Achilles Veen), Luca van Overveld (VCB), Rick van der Linden (eigen jeugd), Jasper van Venrooij (Eigen jeugd) . Weg : Joris van Baast (lager elftal)

Tweede klasse H

Emplina nieuw : Steven Koningstein (Maliskamp), Weg : Thomas van der Horst (Nivo Sparta), Ingmar Voorhaar (RKDVC), Erngelo Martha (Real Lunet).

EVVC nieuw: Wouter van de Ven (eigen jeugd). Weg: Roel Bouwens (gestopt), Marc van de Ven gestopt,

Helvoirt : nieuw : Abdel Yachou (LSV), Niels Verhoeven , Marcus Smarius, Sven Wilke en Thomas Verhulst (allen eigen jeugd). Weg: Roel Pullens (lager elftal), Walter Vromans {lager elftal), Stijn van Gils (lager elftal), Tommy Jansen (lager elftal ) en Martijn Luijbrechts (Jong Brabant).

Real Lunet nieuw: Irvingly van Eijema (Bochtold Belgie), Shuremy Felomina (DUNO), Djordi Meerveld (Wilhelmina), Erngelo Martha (Emplina), Dejan Cockalo (Wilhelmina Boys), Joep Mertens (Zwaluw VFC JO19). Jawad Elouansaidi (FC Tilburg). Weg :Oktay Dogan (DESO), Kevin Magandu (OJC Rosmalen), Arda Havar (nog miet bekend), Yasin Uluman (FC Engelen. Anis Tulung (BLC), Recep Uluman (CHC), Steffan Moes (Zwaluw VFC), Adesh Chedi (Avanti'31).

Derde klasse zaterdag

BLC Nieuw: Aris Tulung (Real Lunet), Fahd Bouchti (BVV), GiovanniVisser (Den Dungen).Weg : niemand.

Derde klasse C/ D zondag

BMC : geen mutaties.

BVV nieuw : Vlado Petrovic (CHC), Jim Thewissen (Maliskamp), Koen Beekwilder (TGG), Johan Eerhart (lager elftal BLC), Sharif Lopes (Achilles'29), Dani Minkels (Emplina), Milan van de Bosch (Emplina), Martin Aarts (OJC Rosmalen). Weg : Fahd Bouchti (BLC).

Avanti'31 nieuw: Adesh Chedi (Real Lunet), Toon van der Heijden (eigen jeugd), Rutger Hussaerts (eigen jeugd). Weg : Fabian Koenen (gestopt)

CHC nieuw : Wesley Meeuwsen (Stedoco), Stephan Netten (White Boys). Recep Uluman (Real Lunet). Weg : Vlado Petrovic (BVV)

FC Engelen nieuw : Marijn van Dinther (OJC Rosmalen), Yasin Uluman (real Lunet), Junior van Beers (Roda Boys). Weg : Sherif Bousselham en Soufian Aamara (beiden Wilhelmina).

SCG'18 Nieuw : Ritchie van Ooijen (OJC Rosmalen, Rick van Pinxten (Roda Boys)Jordi van Grinsven (SV TOP_, Dennis Schoenmaker (Schijndel), Jorg de Laat, Stan van Rooij, Jim Mutsaars, Lucas Immens, Ties Minkels, Djim Brus, Denzel van de Donk, Marijn Leus (allen eigen jeugd). Weg :Sten van Vessem (lager elftal_ Koen Hoek (ODC),Luuk van Loon (Den Dungen) Kaj de Visser (gestopt), Roy Groenendaal (DVG), Daan Voets (lager elftal), Joris Schellekens (gestopt).

ODC Nieuw: Koen Hoek (SCG18). Weg : Tassine Rouadi (Boxtel)

Schijndel Nieuw: Jirre Kreemer, Jesse Gordijn, Randy Ingenbeek en Stijn van Liempd (allen eigen jeugd). Weg : Dennis Schoenmaker (SCG'18), _Dani van Wijk (gestopt), Bas Duray (lager elftal). Max Neppelenbroek (gesto

Zwaluw VFC Nieuw Steffan Moes (Real Lunet). Mehmet Alp (PSV av), Rob Vermeulen (Geldrop), Luke Mohrman (Dongen), Dax Kusmus (geen club), Rafael Larissa (Appingedam). Weg :Niemand.

1996| De Cup Final van BVV in De Kuip: ‘Het was sc...
Zwaluw hengelt met Luke Mohrmann voormalig jeugdin...

Related Posts

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties gegeven. Wees de eerste die een reactie geeft
Gast
zondag 12 juli 2020

Captcha afbeelding

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://tismarvoetbal.nl/

Hollandse Velden Banner

Colofon

Tismarvoetbal is een uitgave van Janus Media / SwipeSport

Redactie: Willy Rooyakkers (eindredactie), Kees van der Zandt

Medewerkers: Paul Brugmans (PFF), Gert-jan Kuipers (PFF)